המלצות

המלצות מהלקוחות המדהימות שלי

סטייליסטית אישית מחיר סיבוב קניות סטיילינג אישי המלצה סיבוב שופינג עם סטייליסטית סיבוב שופינג עם סטייליסטית המלצה שובר מתנה סטיילינג אישי המלצה המלצה על סדנת סטיילינג ייעוץ סיבוב קניות עם סטייליסטית ייעוץ סידור ארון סטיילינג אישי מסע קניות עם סטייליסטית המלצה סטיילינג אישי המלצה סטיילינג אישי ממליצה סטיילינג לגבר סטיילינג סידור ארון מחיר סטייליסטית אישית המלצה

המלצה של רננה מאזור השרון:
“לינוי את תותחית אמיתית!!! ההרצאה היתה מרתקת ומצחיקה והנשים לא מפסיקות לדבר על הערב.. את סופר מקצועית ומצחיקה והיה כיף לפגוש אותך!”

המלצה של שירלי מרמת אביב:
“לינוי, רציתי לומר לך תודה רבה על הרצאה מעניינת ביותר! הבנות נהנו ולא הפסיקו להחמיא לך על העדינות והנעימות שבך”

המלצה של עידית ממשאבי אנוש:
“אלופה, אין עלייך  עברו כבר שבועיים ועדיין אני מקבלת פידבקים מאוד חיוביים. אני חושבת שהצלחת לעלות את רמת המודעות למראה החיצוני והקשר שלו עם התחושות הפנימיות והביטחון העצמי.”

המלצה של ענת מחברת הייטק באזור השרון:
“אני וחברותי לצוות מודות לך מאוד, על הידע החשוב ועל הקלילות בה העברת את הערב. בהחלט עשית לנו חשק להראות בטוחות ואסרטיביות יותר. אנו בטוחות שהמידע יסייע לנו ביום יום.”

ליאורה מחולון ממליצה:
“היי לינוי. רציתי להגיד לך תודה על יום חמישי! המשתתפות מאוד נהנו ולא הפסיקו להחמיא לך על העדינות והנעימות שבך… תודה!”

המלצה של שרון מהרצליה:
“לינוי תודה רבה על ערב נפלא. הבנות מאוד נהנו אתמול  יישר כוח, תמשיכי לעשות סטיילינג בכיף, בזכותך רכשנו ידע חשוב לחיים”

יפעת מרחובות ממליצה:
“לינוי בוקר טוב, הסדנה היתה מעניינת ביותר, כיפית והאווירה שהשרית היתה מאוד נינוחה. קיבלתי ממך מספר טיפים ובהחלט עשית לי חשק לסיבוב שופינג..”

תמר מחברת הייטק גדולה בתל אביב:
“❤לינוי, הזמנתי אותך מהמלצה שקיבלתי, אך מעבר לסטייליסטית מקצועית, ומנחה כריזמטית הבאת איתך אנרגיות מטורפות והעצמת את כולנו. נתראה במפגש הבא “